Żeronice 23, 62 - 730 Dobra   -   tel. (63)  288 79 66   -  fax (63) 288 79 66   -   e-mail: domzeronice@dobra24.pl

Na­wet jeżeli po­cie­chy udziela niebo,
to po­mocy ocze­kuje się od ludzi.

Janusz Leon Wiśniewski

Aktualności

Majówka - Lata 60te w DPS w Skęczniewie

Odwiedziny Pana Tadeusza Geblera Burmistrza Dobrej wraz z panem Maciejem...

Zajęcia z psychologiem

Szkolenia 16-17.05.2019r.

Tematy szkoleń: "Trening umiejętności komunikacyjnych z wykorzystaniem alternatywnych i wspomagających sposobów porozumiewania się z zaburzoną komunikacją werbalną" "Rehabilitacja osób dorosłych z niepełnosprawnością sprzężoną; autyzm - spektrum autyzmu a zespół aspergera"

10-lecie PŚDS w Czepowie

Śniadanie wielkanocne

8 marca Dzień Kobiet

Tradycyjnie8 marca w Ośrodku obchodziliśmy Dzień Kobiet. Mężczyźni przygotowali pod okiem terapeutów poczętunek i upominki dla swoich koleżanek. Złożyliwszystkim kobietom miłe życzenia a następnie wręczyli kwiaty i drobne upominki.

Zabawa karnawałowa

W dniu 27.02.2019r. gościliśmy w Domu Pomocy Społecznej w Skęczniewie. Bawiliśmy się przy muzyce wraz z mieszkańcami oraz uczestnikami z ŚDS w Czepowie. Miło spędziliśmy popołudnie i żal było wracać do domu.

Walentynki

Dzień Św.Walentego spędziliśmy w wyjątkowej atmosferze, którą tworzyły min.dekoracjei świece.Tanecznie i z uśmiechem na twarzy mogliśmy jeść smakołyki które sami wcześniej przygotowaliśmy. Romantyczna atmosfera unosiła się w ośrodku od samego rana. Wszyscy byli odświętnie ubrani, pełni zapału i dobrego humoru. Zabawa miała na celu dać nam wszystkim zastrzyk dobrej energii, oraz...

Odwiedziny Policjanta

W ramach współpracy z Posterunkiem Policji w Dobrej, odbyło się spotkanie z uczestnikami ŚDS w Żeronicach w celu wymiany informacji na temat ewentualnych zagrożeń oraz istniejących problemów. Ponadto była to także doskonała możliwość żeby poznać swojego dzielnicowego - pana mł. aspiranta Jerzego Denkowskiego. Mundurowy zwrócił uwagę na przestrzeganie podstawowych zasad...